FAIL (the browser should render some flash content, not this).
FAIL (the browser should render some flash content, not this).


Reklama w naszym serwisie

» Poprzez reklamę w naszym serwisie udostępniamy Państwu możliwość precyzyjnego dotarcia do wyselekcjonowanej grupy osób mocno związanych z zawodem doradcy finansowego, współpracowników z bogatym doświadczeniem w pracy z klientem, osób zainteresowanych zagadnieniami finansów osobistych, ubezpieczeniami, rynkiem funduszy inwestycyjnych i inwestycjami kapitałowymi, przedsiębiorców, właścicieli średnich i małych przedsiębiorstw, kadry menedżerskiej, dla których Internet jest codziennym narzędziem wykorzystywanym zarówno w pracy jak i w domu. 

» Oferujemy Państwu zróżnicowane narzędzia promocji na naszych stronach, poczynając od standardowych bannerów i buttonów, a kończąc na zaawansowanych rozwiązaniach layerowych i pełnoekranowych sopotach reklamowych. Dzięki indywidualnemu podejściu do Państwa zapotrzebowania jesteśmy w stanie zaplanować i zrealizować kampanię reklamową najlepiej odpowiadającą Państwa potrzebom. Nasza elastyczność wyraża się zarówno w oferowaniu rozwiązań niestandardowych jak i możliwości negocjowania cen.

» Istnieje możliwość zakupu powierzchni reklamowych również tylko w wybranych sekcjach, jak też akceptujemy preferencje terminów kampanii. Sprzyja to znaczącej redukcji kosztów przy jednoczesnej wyższej efektywności reklamy.

» Umożliwiamy ponadto zamieszczenie ankiet lub organizację konkursów promocyjnych, stanowiących atrakcyjną formę komunikacji z potencjalną grupą docelową. Wymienione formy mogą służyć również zebraniu istotnych informacji o preferencjach grupy oraz ich opiniach na wskazany temat. 

» Możliwe jest także umieszczenie dodatkowej (niestandardowej) formy reklamy, jeżeli jest to uzasadnione koncepcją kampanii reklamowej przy warunku zachowania zgodności z ogólną koncepcją serwisu.

» W przypadku niestandardowych projektów ceny i warunki współpracy są ustalane indywidualnie. 

» W sprawie zamieszczenia reklam w serwisie provida.pl prosimy kontaktować się z centralą firmy w Warszawie.
Poleć naszą stronę swojemu znajomemu, poprzez wpisanie
swojego imienia oraz  jego adresu w poniższych oknach:


   

STREFA WSPÓŁPRACOWNIKA

Dostęp do tej części serwisu jest zabezpieczony przed niepowołanym wejściem.
W celu skorzystania ze strefy współpracownika, prosimy o podanie loginu i hasła.

Login: Hasło:
Copyright © 2005-2009 Provida Polska Sp. z o.o., wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt i realizacja 10 Minut Marketing