FAIL (the browser should render some flash content, not this).
FAIL (the browser should render some flash content, not this).


Ochrona prywatności

» Ochrona prywatności użytkowników naszego portalu ma dla nas ogromne znaczenie. Podstawowym celem serwisu internetowego Firmy Provida jest przekazywanie oraz usprawnienie procesów wymiany informacji. Zakres tej wymiany został maksymalnie dostosowany do potrzeb użytkowników serwisu, przy jednoczesnym uwzględnieniu ich prawa do zachowania prywatności.

» W niektórych przypadkach użytkownik serwisu jest proszony o podanie swoich danych osobowych. Podanie tych danych w części ogólnodostępnej serwisu jest zawsze dobrowolne i korzystanie z nich przez nasz serwis będzie się odbywało w zgodzie z przepisami o ochronie danych osobowych. Wszystkich użytkowników serwisu traktujemy jako naszych klientów, wobec których obowiązuje jak najwyższa lojalność i wzajemne zaufanie. Przekazanych nam informacji nie ujawniamy i nie przekazujemy w żadnej formie osobom nieupoważnionym. 

» Gwałtowny rozwój technik telekomunikacyjnych spowodował, że poufność i bezpieczeństwo stało się wartością poszukiwaną i oczekiwaną. W naszym serwisie standardowo wykorzystywany jest bezpieczny protokół SSL służący do szyfrowania transmisji danych w sieci Internet. Wykorzystywany jest on zarówno do zabezpieczenia przesyłania danych ze strony WWW (formularze z danymi osobowymi, panel konfiguracyjny, obsługa konta i statusu współpracownika), jak i poczty elektronicznej (wysyłka i odbiór poczty). W momencie uruchomienia szyfrowania wszelkie dane przesyłane na linii użytkownik - serwer są kodowane. Moc szyfrowania (zazwyczaj 128 bitów) praktycznie uniemożliwia podsłuchanie tej transmisji.

» W przypadku pytań dotyczących powyższej deklaracji ochrony prywatności, warunków korzystania z serwisu czy możliwości kontaktu z nami, prosimy o wysyłanie uwag na adres: provida@provida.plPoleć naszą stronę swojemu znajomemu, poprzez wpisanie
swojego imienia oraz  jego adresu w poniższych oknach:


   

STREFA WSPÓŁPRACOWNIKA

Dostęp do tej części serwisu jest zabezpieczony przed niepowołanym wejściem.
W celu skorzystania ze strefy współpracownika, prosimy o podanie loginu i hasła.

Login: Hasło:
Copyright © 2005-2009 Provida Polska Sp. z o.o., wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt i realizacja 10 Minut Marketing